fbpx

STAGES & LINE-UP

SATURDAY 28 SEPTEMBER

SAND MINE

Hosted by Versuz

22:30-24:00 – BAKERMAT
21:00-22:30 – DAVE LAMBERT
19:30-21:00 – SEM THOMASSON
18:00-19:30 – DOUBLE PLEASURE
17:00-18:00 – BRIEUC & GREGOR POTTER
16:00-17:00 – ANTOINE V
15:00-16:00 – HAI
14:00-15:00 – SIMON B & JAY DUNHAM
13:00-14:00 – SVB & MELODEEP
12:00-13:00 – SACHA DMB & ANDY D

OASIS

Hosted by Love

22:30-24:00 – REX THE DOG (live)
21:00-22:30 – JONATHAN KASPAR
19:00-21:00 – ATTARI
17:30-19:00 – BELBEN & ARNAUD BOATPEOPLE
16:00-17:30 – MARC ROMBOY
14:30-16:00 – BLOSSOM CULTURE
13:00-14:30 – M.O.S
12:00-13:00 – SO’LEX

DEATH VALLEY

Hosted by Pyrodise

23:00-24:00 – EVIL ACTIVITIES
22:00-23:00 – THE UNIT
21:00-22:00 – FRONTLINER
20:00-21:00 – PHERATO vs BLASCO
19:00-20:00 – JONES
18:00-19:00 – MARK WITH A K & MC CHUCKY
17:00-18:00 – PAT B
16:00-17:00 – FURAX
15:00-16:00 – DEMONIAK
14:15-15:00 – STEVE-D
13:30-14:15 – WAR OF NOIZE vs BILYBOY’Z
12:45-13:30 – PREGO & CUZINO (Dj contest winner)
12:00-12:45 – DAVE (Dj contest winner)
12:00-24:00 – MC PYRO

NOMAD PAVILION

Hosted by Ara-Kiwi

22:00-24:00 – MATE BROTHERS
20:30-22:00 – VIOTTI
19:00-20:30 – FABIEN
17:00-19:00 – BLOND:ISH
15:30-17:00 – EDWOOD
14:00-15:30 – TOOLATE GROOVE
12:00-14:00 – BOOLEE

SUNDAY 29 SEPTEMBER

SAND MINE

Hosted by Versuz

20:45-22:00 – THE BLOODY BEETROOTS (dj set)
19:00-20:45 – KENN COLT
17:30-19:00 – PETER LUTS
16:00-17:30 – TRISTAN H & MAORI
15:00-16:00 – THIERRY VON DER WARTH
14:00-15:00 – USX & HOUSELEGGERS
13:00-14:00 – EVER L
12:00-13:00 – G. AMATO & Q. MARGERY

OASIS

Hosted by Rockerill

20:30-22:00 – RAW DISTRICT
19:00-20:30 – N’TO (live)
17:30-19:00 – STEREOCLIP (live)
16:00-17:30 – DKA (live)
14:30-16:00 – OTON (live)
13:00-14:30 – FABRICE LIG
12:00-13:00 – GLOBUL & CEDRIC

DEATH VALLEY

Hosted by Foorcore vs Raveolution Hardcore

21:00-22:00 – F.NOIZE vs ANHATEMA
19:45-21:00 – SEFA
18:45-19:45 – DARKTEK
18:00-18:45 – GPF
17:00-18:00 – FOOTWORXX MILITANT CREW
16:00-17:00 – ESTASIA
15:00-16:00 – IGNEON SYSTEM
14:00-15:00 – TRIPPED
13:00-14:00 – LA CASA DE HARDCORE
12:00-13:00 – AMON vs INFEXION

NOMAD PAVILION

Hosted by Ketaloco

20:00-22:00 – HOSH
18:30-20:00 – NICO MORANO
17:00-18:30 – DON CABRON
15:30-17:00 – MASLAN
14:00-15:30 – ANAIS
12:00-14:00 – CHAVY

General terms | Contact | Cookies policy

© 2019 No Man's World Desert Festival